Sposoby na grę w Lotto, żeby zwiększyć szansę na wygraną

Czy wysyłając los w Totalizatorze Sportowym, kiedykolwiek zastanawiałeś się jaka jest szansa na wygraną? Zapewne podświadomie czujesz, że dość niewielka, ale pragniesz przetestować swoje szczęście i tak, jak w tym starym żarcie: „dać sobie szansę i kupić los”. Jakie tak naprawdę jest prawdopodobieństwo trafienia szóstki i czy jest szansa wspomóc swoje szczęście?

Matematyczne obliczenia w grach liczbowych

Królowa nauk jest dość bezlitośnie konkretna. Według obliczeń szansa na trafienie głównej nagrody w Lotto wynosi 1:13 983 816. Dokładnie na tyle sposobów może ułożyć się 49 liczb w zestawie sześcioliczbowym.

Sposoby na zwiększenie szansy

Ponieważ matematyczne prawdopodobieństwo jest naprawdę niewielkie, niektórzy próbują znaleźć skuteczny sposób, aby je zwiększyć. Starają się odkryć system – analizują wypadające najczęściej lub najrzadziej liczby. Niektórzy decydują się na skorzystanie z dodatkowych udogodnień od samego organizatora gry – można przecież wziąć Super Szansę i zagrać o dodatkowy milion lub zagrać z plusem, dzięki któremu nasze liczby wezmą udział w dodatkowym losowaniu.

Później zostaje już tylko czekać na losowanie. Nieważne czy gramy w Lotto czy Mini Lotto wyniki są zawsze dziełem przypadku. Możemy wyłącznie liczyć na nasze szczęście oraz matematyczne fakty.

Author: pokrowce-milex.pl